Zakład Pogrzebowy | Zakład Kamieniarski | Kwiaciarnia | Producent Trumien | Przewóz Zmarłych

 

Wydruk z serwisu UslugiPogrzebowe.com.pl

Usługi pogrzebowe Katowice

"WALCZAK" Usługi Pogrzebowe Katowice


adres

  Adres

ulica:

Dębowa 28

kod:

40-107

miasto:

Katowice

 
kontakt

  Kontakt

telefon:

504087200; 322544645

fax:

brak

WWW:

http://walczakpogrzeby.pl

  Dodatkowe informacje - "WALCZAK" Usługi Pogrzebowe Katowice

zakład pogrzebowy

 

kremacje katowice

Zakład Pogrzebowy WALCZAK to rodzinna firma z branży funeralnej, która świadczy usługi pogrzebowe przede wszystkim dla mieszkańców województwa śląskiego. Mamy jednak możliwość, aby przygotować uroczystości pogrzebowe także dla Klientów z innych województw. Biura naszego zakładu pogrzebowe zlokalizowane są w mieście Katowice. Jedno z nich mieści się przy ul. Dębowej 28, a drugie przy ul. 1-go Maja 48. Niezależnie jednak od fizycznej lokalizacji staramy się być blisko każdego, kto przeżywa trudne momenty po śmierci Bliskiej Osoby.

 

Zakład Pogrzebowy WALCZAK ma wieloletnie doświadczenie w organizacji uroczystości żałobnych, niezależnie od ich rodzaju, charakteru czy obrządku. Może być to ceremonia tradycyjna lub z kremacją; wyznaniowa albo świecka - dołożymy starań, aby była ona piękna i zgodna z wolą Zmarłego oraz Jego Rodziny. 

  zakład pogrzebowy Katowice

Szeroki wachlarz działań zakładu WALCZAK w Katowicach pozwoliło wyspecjalizować się w kompleksowej organizacji usługi pogrzebowej. W jej ramach uzgadniamy i realizujemy wszelkie formalności pogrzebowe, zgodnie życzeniem Klienta, łącznie z zakupem miejsca na cmentarzu. Organizujemy i obsługujemy pogrzeby tradycyjne, jak również połączone z kremacją - w takim obrządku, jaki wyznawał Zmarły. 
 

Eksportacje ciał Zmarłych wykonujemy całodobowo. Także przez całą dobę przyjmujemy zlecenia na inne usługi pogrzebowe, jakie są niezbędne według uznania danej Rodziny. Pomagamy Państwu uporać się ze sprawami urzędowymi, o których dopełnienie należy się postarać w trakcie przygotowania do pogrzebu. Do spraw takich należy m.in. uzyskanie aktu zgonu a także zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS oraz MSWiA. Rozliczamy koszty pogrzebu gotówkowo oraz bezgotówkowo, kredytując go w ramach zasiłku pogrzebowego ze wspomnianych instytucji. 

 

uslugi pogrzrzebowe katowice

Firma pogrzebowa umożliwia skorzystanie z usługi mobilnego biura, bez wychodzenia z domu - dzięki tej usłudze, za pośrednictwem przedstawiciela Zakładu Pogrzebowego WALCZAK - mogą Państwo uzgodnić wszystkie szczegóły innych usług pogrzebowych oraz uroczystości.

 

Korzystając z wiedzy oraz doświadczenia pracowników zakładu mogą również Państwo dokonać wyboru odpowiedniej trumny bądź urny, a także nabyć u nas odzież żałobną i inne potrzebne akcesoria pogrzebowe. Doświadczeni floryści zadbają o skomponowanie pięknej wiązanki kwiatowej bądź wieńca. Zatroszczymy się również o oprawę muzyczną i fotograficzną.

 

Zakład Pogrzebowy WALCZAK oferuje usługi transportu Zmarłych - na terenie Polski i poza jej granicami. Usługa przewozu ciała Zmarłego jest przez nas wykonywana kompleksowo - gdyż oprócz realizacji samej usługi, dbamy o dopełnienie wszystkich wymaganych procedur biurokratycznych i technicznych.

 

Niesiemy Państwu pomoc w postaci kompleksowej opieki nad grobami - zarówno cyklicznie, jak i jednorazowo. Zgłoszenia na tę usługę przyjmujemy telefonicznie przez całą dobę. Jeśli Państwo zechcą, możemy również zatroszczyć się o wykonanie prac kamieniarskich. 

 

 

pogrzeb

Zakład Usług Pogrzebowych Walczak to szerokie spektrum pomocy:

 

:: sprzedaż trumien, urn i relikwiarzy

:: przewóz Zmarłych na terenie kraju

:: przewóz Zmarłych na terenie Europy i świata

:: kremacja (spopielanie)

:: ekshumacja

:: wyrabianie aktów zgonu

:: odbiór i wypłata zasiłku pogrzebowego (ZUS)

:: formalności urzędowe

:: nekrologi i klepsydry


firma pogrzebowa

:: oprawę muzyczną ceremonii

:: fotografowanie ceremonii pogrzebowej

:: filmowanie ceremonii pogrzebowej

:: usługi kamieniarskie

:: wiązanki i wieńce

:: autokary i mikrobusy

:: pomoc w organizacji styp

:: opieka nad grobami


zakład usług pogrzebowych

 

 zakłady pogrzebowe