„WALCZAK” Usługi Pogrzebowe Katowice

Dębowa 28, Katowice

zakład pogrzebowy Katowice

 

kremacje katowice

Zakład Pogrzebowy WALCZAK to rodzinna firma z branży funeralnej, która świadczy usługi pogrzebowe przede wszystkim dla mieszkańców województwa śląskiego. Mamy jednak możliwość, aby przygotować uroczystości pogrzebowe także dla Klientów z innych województw. Biuro naszego zakładu pogrzebowego zlokalizowane mieści się przy ul. Dębowej 28. Niezależnie jednak od fizycznej lokalizacji staramy się być blisko każdego, kto przeżywa trudne momenty po śmierci Bliskiej Osoby.

usługi pogrzebowe Katowice 

Zakład Pogrzebowy WALCZAK ma wieloletnie doświadczenie w organizacji uroczystości żałobnych, niezależnie od ich rodzaju, charakteru czy obrządku. Może być to ceremonia tradycyjna lub z kremacją; wyznaniowa albo świecka – dołożymy starań, aby była ona piękna i zgodna z wolą Zmarłego oraz Jego Rodziny.
 zakład pogrzebowySzeroki wachlarz działań zakładu WALCZAK w Katowicach pozwoliło wyspecjalizować się w kompleksowej organizacji usługi pogrzebowej. W jej ramach uzgadniamy i realizujemy wszelkie formalności pogrzebowe, zgodnie życzeniem Klienta, łącznie z zakupem miejsca na cmentarzu. Organizujemy i obsługujemy pogrzeby tradycyjne, jak również połączone z kremacją – w takim obrządku, jaki wyznawał Zmarły.

Eksportacje ciał Zmarłych wykonujemy całodobowo. Także przez całą dobę przyjmujemy zlecenia na inne usługi pogrzebowe, jakie są niezbędne według uznania danej Rodziny. Pomagamy Państwu uporać się ze sprawami urzędowymi, o których dopełnienie należy się postarać w trakcie przygotowania do pogrzebu. Do spraw takich należy m.in. uzyskanie aktu zgonu a także zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS oraz MSWiA. Rozliczamy koszty pogrzebu gotówką oraz bezgotówkowo, kredytując go w ramach zasiłku pogrzebowego ze wspomnianych instytucji. 

usługi pogrzebowe

Firma pogrzebowa umożliwia skorzystanie z usługi mobilnego biura, bez wychodzenia z domu – dzięki tej usłudze, za pośrednictwem przedstawiciela Zakładu Pogrzebowego WALCZAK – mogą Państwo uzgodnić wszystkie szczegóły innych usług pogrzebowych oraz uroczystości. 

Korzystając z wiedzy oraz doświadczenia pracowników zakładu mogą również Państwo dokonać wyboru odpowiedniej trumny bądź urny, a także nabyć u nas odzież żałobną i inne potrzebne akcesoria pogrzebowe. Doświadczeni floryści zadbają o skomponowanie pięknej wiązanki kwiatowej bądź wieńca. Zatroszczymy się również o oprawę muzyczną i fotograficzną.

zakłady pogrzebowe 

Dom pogrzebowy WALCZAK oferuje usługi transportu Zmarłych – na terenie Polski i poza jej granicami. Usługa przewozu ciała Zmarłego jest przez nas wykonywana kompleksowo – gdyż oprócz realizacji samej usługi, dbamy o dopełnienie wszystkich wymaganych procedur biurokratycznych i technicznych.

Niesiemy Państwu pomoc w postaci kompleksowej opieki nad grobami – zarówno cyklicznie, jak i jednorazowo. Zgłoszenia na tę usługę przyjmujemy telefonicznie przez całą dobę. Jeśli Państwo zechcą, możemy również zatroszczyć się o wykonanie prac kamieniarskich. 

pogrzeb w Katowicach

Zakład Usług Pogrzebowych WALCZAK to szerokie spektrum pomocy:

:: sprzedaż trumien, urn i relikwiarzy
:: przewóz Zmarłych na terenie kraju
:: przewóz Zmarłych na terenie Europy i świata
:: kremacja (spopielanie)
:: ekshumacja
:: wyrabianie aktów zgonu
:: odbiór i wypłata zasiłku pogrzebowego (ZUS, KRUS, WBE i MSWiA)
:: formalności urzędowe
:: nekrologi i klepsydry

 firma pogrzebowa

:: oprawę muzyczną ceremonii

:: fotografowanie ceremonii pogrzebowej

:: filmowanie ceremonii pogrzebowej

:: usługi kamieniarskie

:: wiązanki i wieńce

:: autokary i mikrobusy

:: pomoc w organizacji styp

:: opieka nad grobami

 Katowice dąb

 

Oceń i napisz swoją opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

image/svg+xml